E ka nisur rrugën e karrierës duke bërë modelen. Prej asaj kohe ka qenë imazhi i shumë stilistëve duke pozuar për revista të mëdha ndërkombëtare dhe është bërë e famshme edhe si aktore.

Sot Lindsay Lohan debuton me linjën e saj të veshjeve 6126 Collection, duke qenë vetë imazh.

LiLo ka qenë protagoniste e një jete mondane dhe kryesisht netëve ka qenë e veshur me taka super të larta, pantallona tepër të ngushta, buste sensuale…kush më mire se ajo e ka idenë e këtij lloj stili?

Lohan, tani bjonde pozon joshëse për linjën e saj të veshjeve duke arritur të gllabërojë faqet kryesore të revistave të modës…tani pritet suksesi!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here