Në kopertinën e një revistë të vitit 2006 Lindsay Lohan duket të ketë marrë thuajse krejtësisht imazhin e Elizabeth Taylor.

Në atë kohë aktorja Lohan ishte vetëm 19 vjeçare dhe pozoi për numrin e muajit qershor bashkë me një intervistë ekskluzive.

Tanimë, aktorja 25 vjeçare është konfirmuar se do të luajë në rolin e Taylor në filmin “Liz & Dick” i bazuar mbi historinë e romancës së saj me Richard Burton.

Duket se Lindsay Lohan ka dashur të luajë dhe ka ëndërruar një rol të sajin si Elizabeth Taylor prej shumë vitesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here