Liz Hurley guxon dhe shfaqet per publikun ne Londer me nje fustan teresisht transparent ne pjesen e siperme, aq sa pjesa e gjoksit dukej lehtesisht.

Hurley shoqerohej nga bashkeshorti i saj, tek i cili ajo mbeshtetej fort dhe dukej sikur mbrohej nga shikimet e sikletshme te njerezve.

Fiziku i Liz eshte per t’u admiruar, nderkohe qe fotografeve nuk u ka shpetuar nje detaj i vogel. Hurley ka kembe te fryra qe duket se mezi qendrojne brenda sandaleve.

Cfare t’i kete ndodhur valle me kembet?/tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here