Lionel Messi se shpejti po martohetLionel Messi është futbollisti më i mirë në botë.

Krahas suksesit në karrierë, ai mjaft i lumtur po duket edhe në jetën private, shkruan lajmi.net

Messi bashkëjeton me të dashurën e tij Antonella. Mirëpo, sipas medieve spanjolle, çifti po mendon ta zyrtarizojë edhe me tej lidhjen e tyre me martesë.

Miqtë e dyshes bëjnë të ditur se dasma do bëhet vitin tjetër në Argjentinë ku të ftuar do jenë një numër i madh njerëzish.

Kujtojmë se Messi dhe Antonella kanë dy djem, Thiagon dhe Mateon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here