Lionel Messi se shpejti bëhet baba për herë të dytëLionel Messi dhe e bashkëshortja e tij, Antonella Roccuzzo do bëhen prindër të fëmijës së tyre të dytë.

Ai ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku Antonella shfaqet me barkun e fryrë të cilin po e puth djali i tyre i parë Thiago, transmeton Telegrafi.

“Mezi po presim që të vish në botë. Të duam shumë! Thiago, mami dhe babi”, ka shkruar futbollisti argjentinas i Barcelonës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here