Ylli i Pop-it Kesha mori një ditë pushim për veten e saj ne një plazh në Australi ku ajo po bën një Tur muzikor. 24 vjecarja së bashku me miqtë ka kaluar një ditë duke vizituar Adelaiden.

Në plazh ajo dukej shumë e shëndoshë dhe me një pale rrobe banjo si të një plake aspak të përshtatshme për moshën e saj.

Në turneun që ajo po bën në Australi, ka dhënë koncerte pothuajse në të gjithë vendin përfshirë këtu edhe 45 minuta koncert në Festivalin e Muzikës në Sidnej javën që kaloi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here