Linjat seksi të deputetes Blerta Deliu – KodraDeputetja e PDK-së, Blerta Deliu bashkë me kolegen e saj partiake, Justina Pula-Shiroka dhe bashkëshortët e tyre po marrin pjesë në Ballon e parë shqiptare të organizuar në Sëiss Diamond Prishtina.

Kjo Ballo është organizuar nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada.

Në këtë ballo, deputetja Blerta Deliu ka shkëlqyer me një fustan të kuq.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here