Kim KardashianNuk është e zakonshme që Kim Kardashian të lejojë veten të dalë në publik në mënyrë natyrale. 

Por, ylli i “reality-show” u shfaq e parregulluar dhe e relaksuar, në disa imazhe joshese të publikuara gjatë së premtes.

Fotografitë u realizuan disa javë më parë, kur familja udhëtoi në Republikën Domenikane për të regjistruar serinë e radhës të serialit “Keeping Up with Kardashians”. 

Megjithatë, disa fotografi ku 31-vjeçarja shfaq linjat e saj me bikini, u mbajtën intime dhe u publikuan në shtyp vetëm së fundmi nga vete Kim ne rrjetin shoqeror “Twitter”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here