Aktorja amerikane Denise Richards fitoi famë ndërkombëtare me rolin e saj të luajtur në një prej serive të “Agjentit 007”.

Njëkohësisht e njohur si ish-gruaja e hollivudianit Charlie Sheen, me të cilin ka dy fëmijë, Denise mund të fitojë tashmë famë edhe për një arsye të tretë… linjat e saj.

Aktorja pozoi në disa fotografi joshëse, në pishinën e shtëpisë së saj në Los Anxhelos, duke dëshmuar edhe një herë qartësisht linjat e saj të mrekullueshme.

Ndonëse 41-vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, Richards ka një trup që do të ishte i lakmuar përfshi nga shumë 20-vjeçare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here