Sfilata e modës në Sao Paolo, Brazil i është dedikuar bikinit dhe veshjeve të tjera ngjyrë të artë.

Rrobat shkëlqejnë në ngjyrën e artë, e cila është konbinuar edhe me dy ngjarat e tjera, të bardhë dhe të zezë.

Ky është koleksioni i Adriana Degreas në javën e modës, “Fashion Week”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here