Aktorja amerikane, Lindsay Lohan, mund ta fitojë rolin kryesor në filmin mbi jetën e aktores legjendare britaniko-amerikane, Elizabeth Taylor, shkruan Deadiline.

Filmi “Elizabeth & Richard: A Love Story” fokusohet në dashurinë mes aktores dhe Richard Burton, ndërsa bëhet fjalë më tepër për romancat e ndjekura mediatike.

Regjinë e filmit do ta bëjë Larry Thompson, ndërsa Lohan, e cila theu të gjitha rekordet e shitjes me paraqitjen e saj në Playboy, ka gjasa reale për ta luajtur rolin e Taylor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here