Fotot e saj nudo në Playboy kanë qenë ndër më të kërkuarat dhe më të klikuarat.Por, duket se Lindsay Lohan nuk ka ndërmend që të ndalet me provokimet e saj.

Ajo ka pozuar në mënyrë vërtet shumë provokuese për revistën Love, duke tërhequr kështu edhe njëherë vëmëndjen për trupin e saj, dhe jo për problemet me drogën dhe alkoolin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here