Lindsay LohanLindsay Lohan ka pozuar me bikini rozë për një set fotografik të realizuar për italianen “ODDA”.Aktorja 30-vjeçare shihet me disa veshje të ndryshme për fotot e shkrepura në Milano, gjatë këtij viti.

Ajo që ra në sy ishte një bikini rozë në formë pellushi.

Lindsay Lohan aktualisht po përpiqet që të rikthehet në Hollivud, atje ku konsiderohej si një ndër aktoret më të talentuara falë roleve në filmat “The Parent Trap” dhe “Herbie”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here