Lindsay_LohanLohan i dedikohet artit te modes nepermjet fotografise.Ne pritje te nje videoje te nxehte qe mendohet se aktorja e ka xhiruar para disa kohesh, ne rrjet jane publikuar fotot e fundit te Lohan ku ajo shfaqet gjysme-nudo.

Ne nje set fotografish per revisten “Muse”, aktorja eshte fotografuar nga Yu Tsai ne disa skena qe flasin per nje party privat shume te vecante mes nudizmit dhe seksit.

Kohet e fundit, Lindsay Lohan eshte shkeputur plotesisht nga e dashura e saj Samantha, me te cilen kaloi disa kohe edhe pse i gjithe opinioni dhe prinderit e saj ishin kunder kesaj lidhjeje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here