Lindsay Lohan ka marrë sëfundi një ofertë për të luajtur rolin e viktimës në personazhin Sharon Tate që është në një film për Charles Manson. Tate, e cila ishte shtatzënë me fëmijën e saj nga Roman Polanski u vra nga një psikopat i cili e ndoqi në rrugë në vitin 1969.

Filmi titullohet “Eyes Of a Dreamer” dhe do të ngjallë mjaftueshmërisht interes pasi të realizohet.

Këtë vit 24 vjecarja Lohan do të luajë gjithashtu në rolin e aktores porno Linda Lovelace ndërsa pret gjykimit në Los Angleles për vjedhjen e një gjerdani në vlerën 1,500 paund.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here