Tarifa të larta ligjore, gjoba dhe blerje të cmendura, Lindsay Lohan ka mbetur “hollë” nga lekët.

Sipas revistës “Now magazine” aktorja ka vendosur që të shesë disa gjëra nga gardaroba e saj për të ftuar para. “Lindsay ka një nevojë të cmendur për para”- ka thënë një burim shumë afër 26- vjecares. Po sipas kësaj reviste me sendet e shitura ajo do të arrijë të fitojë deri në 14 mijë dollarë.

Dhe për të vendosur qershinë mbi tortë, Lindsay i lutet zotit që të pranohet të luajë rolin e aktores së vdekur, Elizabeth Taylor për të mbushur arkën e zbrazur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here