Lindsay Lohan mund të jetë konvertuar në myslimane, por ajo nuk është mbuluar dot. Aktorja e famshme, vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale. Së fundi ajo ka publikuar një foto nga shtrati ku dhe duket disi provokative.12

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here