Lindon Berisha se shpejti me një këngë soloPas sukseseve me bashkëpunimet me Adrianin dhe Florianin, këngëtari Lindon Berisha po vjen me një këngë solo.Ai në Snapchat ka hedhur një fotografi të cilës ia ka lënë shkrimin se kënga e parë solo është në përgatitje e sipër.

Ndërsa, burime të parrotlla.net bëjnë të ditur se kjo këngë do të ketë edhe klipin e saj i cili pritet të punohet nga Entermedia, produksion ky me të cilin Lindoni në bashkëpunime ka punuar me ta.

Detaje të tjera nuk dihet mirëpo sa të jetë gati do të lansohet për gjithë fansat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here