Lindon BerishaIu desh pak kohë që Lindon Berisha të bëhej një nga këngëtarët më të pëlqyer të skenës sonë dhe ai tashmë ka ardhur me goditjen e radhës.

Pas bashkëpunimeve me Adrian Gaxhën dhe Florianin, kësaj radhe ai vjen solo.

Kënga me tekst të BimBimmës mban titullin “Dale” dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Produksioni Entermedia e ka realizuar videoklipin, ndërsa kënga është prodhim i “Brick Records”. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here