Edhe kengetarja e talentuar kosovare, Linda Halimi, nuk i ka rezistuar tundimit te nderhyrjeve plastike ne fytyre, nje mani qe eshte theksuar te te gjitha kengetaret se fundi.

Pas nje periudhe pauze ne muzike, ajo eshte rishfaqur me disa foto te reja, ku prezantohet krejtesisht e transformuar ne fytyre. Ne fotot e reja shfaqet me buze me te plota, molleza te ngritura, sy te terhequr.

Po ashtu duket shume mire qe ka bere nderhyrje plastike ne hunde, shtoji kesaj ndryshimin e ngjyres dhe modelin e flokeve. Qe nga shfaqja e saj e pare ne tregun muzikor shqiptar si konkurrente ne festivalin “Top Fest” dhe pastaj si fituese e cmimit te pare, duket se Linda i eshte perkushtuar ne menyre te vecante look-ut per te konkurruar si duhet ne tregun e kengetareve seksi.

Si fillim ajo e nisi me trupin, ku pas nje diete speciale u shfaq ne ekran 15kg me pak dhe tashme e finalizon me nderhyrjet ne fytyre. Kohet e fundit ajo u perfol per nje lidhje dashurie me reperin amerikan, qe prej kohesh jeton ne Kosove dhe qe ka qene i angazhuar ne kuader te KFOR-it amerikan, Big D. Ai e mohoi kete lajm qe pushtoi faqet e gazetave, duke pohuar se ishte thjesht menaxheri i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here