Linda Morina “kërcënon” Noizyn: Nuk guxon të ma shajë Goldin!Linda Morina ka “ndërhyrë” në mosmarrëveshjen ndërmjet Gold AG dhe Noizyt duke thënë se reperi nga Shqipëria nuk guxon ta shajë Arian Agushin.

“Si ka guxuar ai të ma shajë mua Goldin?”, ka pyetur këngëtarja në emisionin N’Kosovë Show duke nxitur të qeshura në publik.

Dhe në shpjegimin e prezantuesit, ajo është shprehur: “Ai është mësuar të rrehet me repera, thuaji Linda të rreh!”.

Teksa nikoqiri vazhdon të sqarojë atë që thotë, ajo shprehet se e rreh Noizyn. Ndiqeni videon e mëposhtme.

https://www.facebook.com/firstchannel/videos/1011872255547806/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here