Linda Morin i këndon VuçiçitKëngëtares Linda Morina nuk mund t’i ikë asnjë ngjarje e madhe, brenda e jashtë Kosovës.

Ajo madje vargje për këto raste thur edhe teksa zhvillohet ngjarja.

Vargjet dhe tingujt e fundit Morina ia ka kushtuar kryeministrit të Serbisë, Aleksander Vuçiç për sulmin që i ndodhi në Srebernicë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here