Linda si duket i ka dhënë vetës pak pushim ajo nuk ka sjell ndonjë këngë siç di ajo.

Këngëtarja është superaktive në llogarit e rrjeteve sociale dhe pothuajse tërë kohës sjell ndonjë foto apo video, shkrun Kosovarja.

Linda na ka treguar shpesh herë se është e dhën pas simboleve kombëtare ku ajo edhe ne këtë fotografi e cila vjen me një fustan të lezetshëm duket mjaft bukur bashkë me shqiponjën.

1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here