Linda Halimi zhvishet para Fadil BerishësLinda Halimi ka arritur të tërheqë mjaft vëmendje pas suksesit të saj në American Idol.

Ajo arriti që të inspirojë shumë njerëz me performancën e saj sipas mediave amerikane.Sidoqoftë, transmeton Telegrafi, ajo ka shfrytëzuar momentin për një fotosesion seksi.

Dhe ajo ka zgjedhur që të zhvishet para Fadil Berishës, fotgorafit shqiptar me renome botërore.Ajo duket mjaft sensuale në fotot e zbuluara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here