Këngëtarja Linda Halimi, e cila sivjet do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurosong, ka udhëtuar menjëherë për në Amerikë, ku atje ka treguar se çfarë është ka

“Punë, punë, punë…në prapaskenë të Fadil Berisha”, ka shkruar ajo përmbi një foto që ka shkruar në foton e saj në Instagram, shkruan GazetaExpress.

Linda ka udhëtuar në New York ku momentalisht ka zgjedhur që të bëj një fotosesion tek fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha, derisa pritet që shumë shpejt ta lansojë këngën e saj “Botë” në anglisht.

Të njëjtës pritet që ajo t’ja punojë edhe videoklipin dhe të bëj fushatë nëpër vende të ndryshme të Europës që ta promovojë sa të mundet atë.7

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here