Linda Halimi tashmë zotëron të pasme seksiMuaj më parë kishte rrëfyer se si kishte humbur shumë kilogramë për të fituar një trup për lakmi.Madje, Linda Halimi kishte habitur jurinë e talent showt amerikan, “American Idol”, me rrëfimin rreth humbjes së peshës.

Por, së fundi këngëtarja ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale teksa shihet tejet seksi.

Linda, e cila tashmë është instruktore palestre, tregon se ka tashmë zotëron të pasme shumë seksi dhe një trup të tonifikuar. /Telegrafi/

Linda Halimi tashmë zotëron të pasme seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here