Këngëtarja e suksesshme kosovare, Linda Halimi ka arritur të takohet dy ditë më parë me një nga yjet e muzikës pop në Amerikë, pikërisht Britney Spears.

E gjendur në SHBA për shkak të 2 videoklipeve që do të realizojë atje, Linda ka mundur të takojë edhe një nga emrat më të njohur të muzikës botërore, siç është Lil Kim.

Se si i arriti këto takime, emocionet dhe detajet e tjera të tyre, e zbulon sot ekskluzivisht në ‘Summer Pages’, përmes një interviste të shkurtër nga Amerika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here