Linda Halimi i ka munguar skenave shqiptare keto kohe, por jo faqeve roze te gazetave. Shpesh eshte bere protagoniste e tyre, si per klipin e fundit qe ka publikuar, nje klip shume i perfolur per skenat hot te tij, ashtu edhe per transformimin fizik qe ka pesuar kjo kengetare. Linda tani eshte bere nje vajze shume elegante, ne ndryshim nga ajo vajza e shendetshme qe ka qene para dy vitesh, dhe mundohet qe kete fakt ta evidentoje sa me shume. Keshtu nuk le rast pa vene foto te saj ne “Facebook” me veshje, qe me pare as qe guxonte t’i mendonte. Aq shume eshte rritur vetebesimi i Lindes, sa tani nuk nguron qe te shfaqet para fansave te saj edhe me rroba banje, duke rritur keshtu paksa “temperaturat” ne kete fillim dimr

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here