Linda Halimi këto ditë ka lansuar këngën e saj më të re, të titulluar “Kohën do ta ndal”, e së cilës do t’ia bashkangjit edhe një klip.

Kënga titullohet “Kohën do ta ndal” dhe është punuar nga Korab Shaqiri, ndërsa teksti është shkruar nga vetë këngëtarja.

Videoklipi do të realizohet nga produksioni “iMedia” dhe pritet të publikohet me 12 qershor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here