Linda Halimi heq dorë nga kjo gjë e rëndësishme përpara Eurovizionit Këngëtarja e njohur Linda Halimi ka treguar se është një nga personazhet më guximtarë që mund të shohësh përreth.

Përveç muzikës dhe karrierës, kjo gjë kuptohet nga format trupore të Lindës, të cilat e kanë bërë tashmë këngëtaren të duket mjaft seksi dhe tërheqëse.

Kjo i detyrohet padyshim ushtrimeve fizike dhe padyshim regjimit ushqimor që ajo ndjekë.

Por në një foto e postuar në SnapChat duket se këngëtarja e ka prishur dietën ushqimore dhe ka vendosur të konsumojë një hamburger në Ukrainë, ku dhe po bëhet gati të ngjitet në skenën e Eurosong.

Fundja, nuk i vëmë faj…rregullat janë bërë për t’u thyer!

linda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here