Linda Halimi është shtatzënëKëngëtarja Linda Halimi është shtatzënë.

Këtë lajm këngëtarja,e cila aktualisht ndodhet në Amerikë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku tregon me foto ky teste shtatzënie të cilat rezultojnë pozitive.

Halimi ëshë shprehur se diçka e tillë ishte e papritur për të dhe partnerin e saj, por që e lumturonte pa masë. “Ndjenja të ngatërruara, por të lumtura,”-thotë Halimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here