Gazeta “Kosova Sot”, publikoi e para e lajmin me disa burime se këngëtarja kosovare Linda Halimi është e lidhur me reperin Big D. Vajza u mundua ta mohojë, ndërsa dje ajo e ka vënë në gisht unazën – simbol i dashurisë në Ditën e të Dashuruarve.

Linda nuk do të tregojë se me kë në Facebokun e saj, ndërsa ne kërcyem për ta parë në portalin e reperit me ngjyrë, Big D, edhe ai e kishte vënë po më 14 Shkurt se është fejuar.

Atëherë barazimi ynë del se këngëtarja me zërin e veçantë është fejuar pikërisht me reperin Big D. Ne i urojmë lumturi dhe për ne ata të dy shkojnë si çift, apo jo? /Kosova Sot/

1 Koment

  1. Pse a spaska pasen me kend me u feju veq me nje zezak a e marrja e ,loft le te shkon me te ne Amerik e mos tja shohum ma surratin kurre se edhe ashtu sashte der ajo femre qe me i lanen merak e lezet dhe aqe e ndegjueshme ska qen kjo e marrume le te shkon e mos te vjen ma kurre ne kosove as ajo e as ai qokollata i saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here