Linda Aliu policja më sexy në KosovëDo jeni me shumë fat nëse një ditë ndodheni në Kosovë, keni punë me Policinë dhe perballeni me këtë super-police.Ajo quhet Linda Aliu dhe është nga Gadimja e Lipjanit.

Nëse sheh fotot e saj kujton se ke të bësh me një modele, por jo. Ajo është police.

Biondja sexy ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që ditën kur ka veshë uniformën e policisë.

E dhënë shumë pas modës, inkuadrimi i saj në polici, dukej se do ta kufizonte atë në jetën që bënte. Megjithatë ajo ka arritur ta ruajë po atë freski edhe në uniformën e policisë. Madje fotografia e saj përdoret si imazh pozitiv edhe në faqen e Facebookut të Policisë së Kosovës.

Bukuroshja ka mbi 7 mije ndjekes ne Facebook.

Linda Aliu policja më sexy në Kosovë

Linda Aliu policja më sexy në Kosovë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here