Lily Allen nxjerr në shitje të shkuarën!Siç duket kriza ekonomike ka prekur mbarë Europën. Përmes një postimi në Twitter, këngëtarja Lily Allen ka bërë me dije fansat se ka nxjerrë në shitje një pjesë të madhe të garderobës së saj të vjetër.

30-vjeçarja madje e ka shoqëruar postimin në rrjetin social me një link të sajtit Vestiaire Collective, sajti ku do të shiten veshjet dhe asksesorët e mbajtur nga ajo.

Ndër pjesët e nxjerra në shitje kanë qenë një çantë e firmës Chanel dhe një palë çizme të markës Givenchy, çmimi i të cilave starton nga 90 paund!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here