JSMiqtë e Selena Gomez po brengosen për lidhjen e saj me këngëtarin, Justimn Bieber. Cifti pak ditë më parë, rinisën lidhjen pas disa muajsh të ndarë.

Miqtë e saj po brengosen se ata do të mund të ndahen sërish dhe kjo dot t’ia thyejë zemrën edhe më shumë Selenas.

‘Kemi çfarë gjithçka që ka qenë e mundur për ti mbajtur larg njëri tjetër por ai ishte aq këmbëngulës”, i tha një burim të përditshmes britanike, ‘The Sun’.

Ky burim tha se shoqëria e saj po brengoset për Selenan për shkak qe kjo lidhje për të është “jo e shëndetshme”.

“ Është jo e shëndetshme që lidhja e tyre ka aq shumë turbulencave. Po brengosemi se ai do ta lë sërish atë të zhytur në lot”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here