Lidhja e Robertit dhe Norës në krizë?Së fundmi jeta e çiftit të showbizit, Nora Istrefi dhe Robert Berishës është kthyer në fokus të mediave rozë.Kjo përshkak mediat zbuluan se Roberti kishte një fëmijë tjetër jashtë martesor.

Edhe pse dyshja nuk ka deklaruar asgjë publikisht duke mos pohuar e as mohuar një lajm të tillë, besohet se kjo ka ndikuar mjaft në lidhjen e tyre.

A e ka lëkundur martesën e tyre ky fëmijë martesor, dhe a do të shtyjë çiftin deri tek një ndarje e mundshme?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here