Dakota Johnson dhe Chris Martin, po e mbajnë lidhjen e fortë.

Aktorja 29 vjeçare dhe këngëtari 42 vjeçar, janë parë duke ecur përreth një parku, të dielën në Malibu, Kaliforni.

Nuk ka pasur asnjë fotografi të çiftit që një kohe të gjatë.

Të fundit kanë qenë nga shtatori i vitit të kaluar, kur e shijuan një koncert bashkë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here