Johnny Depp dhe Amber HeardHamshori hollivudian, Johnny Depp dhe e dashura e tij, Amber Heard, kohët e fundit janë parë duke u mbajtur për dore dhe kanë përhapur spekulime se romanca e tyre po merr një drejtim serioz.

Faqet e thashethemeve thonë se 49-vjeçari më në fund e ka gjetur një femër me të cilën do të krijojë një romancë më të qëndrueshme.

Dhjetë muaj më parë, aktori u nda nga partnerja e tij, Vanessa Paradis, me të cilën ishte në lidhje që nga viti 1998. Çifti ka dy fëmijë së bashku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here