Liberta Spahiu tepër seksi me bikiniDerisa temperaturat te ne janë shumë të ulëta, Liberta Spahiu na ofron pakëz ngrohtësi duke publikuar fotografi nga plazhi.

Modelja dhe prezantuesja ka sjellë një tjetër fotografi nga pushimet e saja, të cilën e ka postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja e ka fotografuar trupin e saj në pjesën e poshtme, teksa shfaqet vetëm në bikini.

“Bie borë… dorë për dore shkojmë te shkolla”, janë fjalët që ia ka bashkëngjitur postimit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here