Liberta Spahiu vazhdon të mbetet njëra ndër prezantueset më seksi e cila nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjike.

Ajo së fundmi po sjell imazhe provokative në llogaritë e saj në rrjete sociale e së fundmi ka mahnitur me një të tillë.

Liberta gjithmonë është shquar për stilin e veçantë të veshjes por nuk kanë munguar as kritikat për zhveshje.

E pavarësisht kësaj ajo po vazhdon punën si mos më mirë duke mos iu dhënë hapsirë thashethemeve dhe fjalëve fyese në drejtim të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here