Moderatorja dhe modelja, Liberta Spahiu ka festuar ditëlindjen e saj me miqtë e saj të ngushtë dhe me familje.

Sipas saj, ajo e ka bërë këtë për shkak edhe të angazhimeve që ka si moderatore, e të cilat tani janë shtuar pas përfundimit të festave.

“Kurse dhurata më e mirë që më është bërë ka qenë një buqetë e madhe me lule, por kush ma ka dhuruar do të mbetet sekret”, ka thënë ajo për Rozë.

Ndërkaq, urimi më i mirë për të ishte: “Të uroj gjithçka që do, gjithçka qe te lumturon dhe gjithçka që ta bën jetën e bukur…”/Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here