Liberta Spahiu është një ndër moderatoret më të njohura.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale.

Liberta është një vajzë e bukur dhe tërheqëse,transmeton Gazeta Express.

Por ajo së fundmi poston një fotografi krejt ndryshe duke depiluar këmbët.

‘Problem i ‘përjetshëm’ i femrave për qimet në trup mund të mos jetë më i tillë e të largohet një herë e përgjithmonë përmes laserit kontinual’, kishte shkruar Liberta në profilin e saj në Instagram./Gazeta Express/1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here