E ka lënë si duket Tiranën, ku e mori famën nga BB5, Liami, e tashmë është zhvendosur në Gjermani, atje ku edhe ka jetuar.

Ne zbuluam se Liami ka qenë i pranishëm në spektaklin e bukurisë “Miss Dusseldorf 2012”, i mbajtur pak ditë më parë në Gjermani dhe, siç e shihni në këtë foto, ai ndodhet në mesin e vajzave që fituan çmime.

Por, nëse mendoni se vajza në të djathtë të tij është ajo që u fejua me të në reality-shou BIG BROTHER, gënjeheni, ajo është më e bukura e saposhpallur e Dussedorlfit. ‘

Por, siç e shihni, Liami ndodhet shumë komod në mes të bukurosheve gjermane, ku edhe në “After party” ka vazhduar në shoqërinë e tyre. Deri këtu ne kemi informacione se çfarë ka ndodhur, e më pas nuk e dimë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here