Këngëtari britanez, Liam Payne, ia ka uruar Ditën e Gruas nënës së vet dhe ish-bashkëshortes.

Payne tha se nuk e di se çfarë do të bënte ai dhe djali i tij nëse këto dy gra nuk do të ishin në jetën e tij.

“Urime Dita e Nënave, këtyre dy supermamave. Nuk di se çfarë do të bëja unë dhe vogëlushi im pa juve”, shkruan Payne në Instagram.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here