Liam Neeson në lidhje me Kristen Stewart?Kanë shpërthyer thashethemet pasi Liam Neeson zbuloi se ai ka gjetur dashurinë me një grua “tepër të famshme”.

Ylli i filmave ka konfirmuar se ai është në lidhje sërish, shtatë vjet pas humbjes së gruas së tij, dhe pavarësisht se ka mbetur i heshtur mbi identitetin e yllit nuk i ka ndaluar dot spekulimet.

Emri i fundit qe ka dale eshtë ai i aktores se Twilight, 25 vjeçares Kristen Stewart.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here