Gallager është përzënë nga ndeja e BRIT Awards, pasi që e kishte shtyrë një modele dhe ishte zënë me të dashurin e saj në prapaskenë.

Mediat britanike njoftojnë se rokeri kishte shkaktuar rrëmujë në prapaskenë, duke shtyrë një modele të veshur si trofeu i argjendtë i BRIT Awards.

Sipas The Sun, sigurimi ka reaguar në momentin kur ish-anëtari i “Oasis” ishte konfrontuar me të dashurin e bukuroshes, dhe e kishin nxjerrë jashtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here