Lewis Hamiltoni ëndërron të bëhet këngëtarKëngëtari Tinie Tempah ka dëgjuar një këngë sekrete te Lewis Hamiltonit dhe mbeti i mahnitur me talentin e vozitësit të Formula 1.

Krijuesi i hitit “Pass Out” mendon se vozitësi i McLarenit duhet të nisë karrierën e tij muzikore, pasi do të donte të shihte reagimin e njerëzve.

“Kam dëgjuar njërën nga këngët e tij kur isha në LA. Ai këndoi një këngë dhe ishte shumë e mirë, nuk po gënjej”, ka thënë Tinie Tempah.
“Nuk dallohet që është Lewis Hamiltoni. Është shumë këngë e mirë dhe do të doja të shihja reagimin e njerëzve për këngën e tij”./telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here