Lewis Hamilton është parë në shoqërinë e një bukuroshe zeshkane, vetëm një javë pas ndarjes nga e dashura, Nicole Scherzinger.

Piloti i F1 është fotografuar natën e kaluar kur po dilte nga “Playboy Club”, në Londër duke buzëqeshur dhe shoqërohej nga një vajzë misterioze.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here