Cifti Lewis Hamilton-Nicole Scherzinger, janë ndarë për të vazhduar secili rrugën e vet.

Ndarja e ciftit është bërë e ditur nga nje zëdhënësi i ciftit,në një intervistë për “The Sun”. Në fakt, kjo tregon se nuk ka qënë i kotë “shqetësimi” i mediave Gossip, që po i ndiqnin këmba-këmbës të dy dhe s’po arrinin t’i fotografonin më bashkë.

Lajmi i ndarjes ishte mohuar ca kohë më parë nga piloti i “Formula 1”, Hamilton, por kësaj radhe duket se e vërteta e ndarjes së tij me këngëtaren e “Pussycat Dolls”, doli në shesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here