Pervec qe po ka mjaft sukses si kengetare dhe disa here e kemi pare si modele, Leonora Jakupi tashme eshte si protagoniste edhe si fytyre e nje reklame kosovare. Ajo ka disa dite qe ka filluar xhirimet e reklames me te re nga nje firme e kafese.

Per dukjen e saj, qe te duket sa me seksi, si gjithmone po perkujdeset Kaci dhe Sellma. Reklama eshte xhiruar ne qytetin e bukur te Ulqinit ne stilin e viteve te ’20-ta.

Edhe disa dite duroni dhe do e keni ne ekranet tuaja Leonora Jakupin, shume me ndryshe se sic jeni mesuar ta shihni deri me tani

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here